Cariere Radburg

Hai la Radburg!

Agent vorbitor de germană

Suceava

Full-time

Suceava

Full-time

Cerințe:

  • Cunoștințe obligatorii de limba germană la nivel mediu (vorbit și scris)
  • Cunoștințe de operare a calculatorului;
  • Abilități de comunicare, responsabilitate și organizare;
  • Persoană calmă, deschisă, punctuală și atentă la detalii;
  • Experiență în domeniul vânzărilor (agent) sau într-o poziție similară constituie un avantaj;

Responsabilități:

  • Contactarea și dezvoltarea portofoliului de clienți;
  • Preluarea de comenzi telefonic;
  • Transmiterea comenzilor către Managerii Coordonatori responsabili de zone;

Beneficii:

  • Training-uri în scopul dezvoltării personale și profesionale ca agent;
  • Telefon de serviciu;
  • Calculator PC/ laptop;
  • Loc de muncă stabil și un mediu plăcut;
  • Posibilitatea de avansare;

Ne poți urmări pe  FacebookInstagramYoutubeTik TokPinterest și LinkedIn sau află mai multe despre noi aici. 😉

Alte posturi